Skup tworzyw sztucznychSkup makulaturyDemontaż konstrukcji stalowychSkup złomuTransport surowców wtórnychNiszczenie dokumentów

Niszczenie dokumentów w Warszawie

Firma DISONI Trade House, poszerzając zakres świadczonych usług pragnie zainteresować Państwa ofertą profesjonalnego niszczenia dokumentów oraz optycznych nośników danych CD/DVD w Warszawie i całej Polsce.

 

Nasz dotychczasowy park maszyn został doposażony w profesjonalną niszczarkę dokumentów, dzięki której gwarantujemy Państwu wykonanie usług niszczenia spełniając normę EN 294, ISO 12100-2003-11 w klasie tajności P4 dla dokumentów w formie papierowej oraz O-3 dla optycznych nośników danych według DIN 66399.

 

W procesie niszczenia dokumenty przyjmują formę ścinki o średnicy 3,9 x 40 mm, co sprawia, iż stają się zupełnie nieczytelne. Po zakończeniu cięcia powstała ścinka kierowana jest do prasy belującej, w której zostaje sprasowana i tworzy belkę makulatury. Towar w tej postaci zostaje przetransportowany do miejsca przerobu - papierni.
Tym samym od chwili odbioru bądź dostarczenia dokumentów do naszej firmy styczność z nimi mają jedynie przeszkoleni pracownicy, którzy zobowiązani są do zachowania poufności i szczególnej staranności w całym procesie niszczenia i utylizacji.

 

Świadcząc usługę odbioru dokumentów z przeznaczeniem do niszczenia zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę związaną między innymi z możliwością udostępnienia platformy, monitorującej przejazd pojazdu wyposażonego w system GPS. W ten sposób mogą Państwo na własnym czytniku elektronicznym nadzorować konieczną do pokonania trasę.

 

Z entuzjazmem zachęcamy do uczestniczenia w procesie niszczenia przekazanej partii dokumentów. Dla naszych Kontrahentów przygotowaliśmy odrębne pomieszczenie, którego przeszklone ściany umożliwiają obserwację przeprowadzanych prac. Dodatkowo, na życzenie Klienta, mamy możliwość udokumentowania procesu niszczenia w wersji elektronicznej. Po wykonaniu usługi wydajemy protokół zniszczenia oraz kartę przekazania odpadów.

 

Koszt prezentowanej usługi kalkulowany jest odrębnie dla każdego zlecenia i zależy od rodzaju i formy przygotowania odbieranych dokumentów, od ilości, jaką Klient zleci do niszczenia oraz formy transportu.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowej formy wykonania zleceń. Wszelkich informacji udzielą Państwu:

 

Pani Katarzyna Zuziak tel.: +48 606949590,  e-mail: katarzyna_zuziak@disoni.pl

Pani Aleksandra Górecka  tel.: +48 606949591,  e-mail: disoni@disoni.pl