Skup tworzyw sztucznychSkup makulaturyDemontaż konstrukcji stalowychSkup złomuTransport surowców wtórnychNiszczenie dokumentów

O nas

Skup i sprzedaż złomu, makulatury i tworzyw sztucznych

Firma DISONI Trade House Sp. z o.o. powstała z początkiem lat 90-tych jako firma recyklingowa, czyli przedsiębiorstwo zajmujące się odzyskiwaniem surowców wtórnych, a szczególnie makulatury. Została utworzona jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Michałowicach. Powstanie firmy było udaną próbą wyjścia naprzeciw rosnącym potrzebom zagospodarowania surowców wtórnych w kraju. Początkowo firma korzystała z wynajmowanych hal potrzebnych do segregacji, belowania i magazynowania makulatury. Zatrudniała kilku pracowników, którzy odpowiedzialni byli za specjalistyczne przygotowanie pozyskanego papieru do bezpośredniego użytku przez fabrykę.

Firma związała swoją współpracę z Papiernią w Kwidzynie, której właścicielem jest największy koncern na świecie International Paper. Obecnie DISONI Trade House jest jej strategicznym dostawcą. Rozwój swojej działalności przedsiębiorstwo oparło na zagospodarowaniu makulatury biurowej, która tak często jest marnowana i wyrzucana razem z innymi odpadami do śmieci. Z czasem zaczęto poszerzać obszar działania o zwroty z prasy i odpady z drukarni. Disoni Trade House działa na terenie całej Polski i pozyskuje makulaturę różnego rodzaju. Dzięki zadeklarowaniu patronatu nad akcją zbiórki makulatury w warszawskich biurowcach, firma uzyskała przychylność największej fabryki International Paper - Kwidzyn S.A.

W międzyczasie zaopatrzono przedsiębiorstwo w odpowiedni sprzęt do przygotowania makulatury m.in. belownice, które służą do zgniatania papieru i tworzenia z niego belek. Dzięki temu magazynowanie i transportowanie papieru jest wygodniejsze i dostosowane do wymogów fabryk papierniczych. W sierpniu 2001 roku firma przeniosła się na rozległy teren w Nowym Dworze Mazowieckim, by w ten sposób udoskonalić swoją pracę oraz poszerzyć swój rynek inwestycyjny, co pozwoliło na nawiązanie współpracy z nowymi kontrahentami.

 

Na dzień dzisiejszy firma Disoni Trade House Sp. z o.o. współpracuje z największymi polskimi oraz europejskimi papierniami. Działalność firmy powiększyła się o dziedziny z zakresu złomu, tworzyw sztucznych, niszczenia dokumentacji oraz rozbiórki konstrukcji stalowych.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest DISONI Trade House Sp.z o.o., ul. Gen. Thommee 35a, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję