Skup tworzyw sztucznychSkup makulaturyDemontaż konstrukcji stalowychSkup złomuTransport surowców wtórnychNiszczenie dokumentów

Oferta

Głównym działaniem Spółki DISONI Trade House jest odzyskanie surowca wtórnego i dostarczenie go do papierni w odpowiednio przygotowany sposób. Firma zajmuje się odzyskiwaniem, przetwarzaniem i dostarczaniem określonych gatunków makulatury do większości zakładów papierniczych w Polsce. Jest pośrednikiem pomiędzy Papiernią w Kwidzynie, a mniejszymi przedstawicielami recyklingu. Odbiera wszystkie ilości makulatury, segreguje tak, aby spełniała wymagania fabryki, zapewniając tym samym wysoką jakość surowca. Miesięcznie DISONI Trade House dostarcza do fabryk papierniczych kilka tysięcy ton makulatury.

 

Segregacja dotyczy pięciu głównych gatunków makulatury:

  • Makulatura gazetowa - głównie gazety, książki w miękkich nieofoliowanych okładkach, książki bez okładek, miękka ścinka papierowa, pojedyńcze miękkie kartki papieru.
  • Makulatura mocna - kartony faliste, worki papierowe.
  • Makulatura mieszana - szare papiery, tektura lita, lekkie i cienkie kartoniki, książki w twardych okładkach, kolorowy papier, gilzy.
  • Makulatura jasna - biały papier z nadrukiem.
  • Makulatura biała - najdroższy i najlepszy asortyment, zazwyczaj są to ścinki i odpady z drukarni bez żadnych nadruków.

 

W branży tworzyw sztucznych, które skupujemy zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm, równiez dokonujemy segregacji na poszczególne gatunki odpadów:

  • folia biała, transparentna,
  • folia kolorowa,
  • butelki PET,
  • paski plastikowe,
  • worki typu big-bag.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest DISONI Trade House Sp.z o.o., ul. Gen. Thommee 35a, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję